Gmina Kleszczów była gospodarzem inauguracyjnego etapu cyklu GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę.
W Solpark Kleszczów na starcie stanęło blisko 200 miłośników kolarstwa. Słoneczna pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji. Do wyboru były trzy trasy: sportowa (ok. 120 km), podróżnicza (ok. 160 km) oraz rekreacyjna (ok. 90 km).
Zawodników przywitali Wójt Gminy Kleszczów Dariusz Michałek, Przewodniczący Rady Gminy Kleszczów Michał Rejniak oraz Prezes Solpark Kleszczów Marcin Sokołowski.
Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Wójta Gminy Kleszczów.
Kolaże przygotowujący się do rajdu rowerowego, ustawienie na dziecińcu kompleksu sportowego, jeżdżący na rowerach. Startujący.














































