Przejdź do głównej treści

Oferta Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej dla przedsiębiorców

[12.07.2019] w kategorii: Przedsiębiorczość.

Do wszystkich przedsiębiorców z Regionu Łódzkiego, a więc również tych działających na terenie powiatu bełchatowskiego i w gminie Kleszczów, jest adresowana pomoc publiczna, dystrybuowana przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Przedsiębiorcy mikro, mali lub średni, zarówno polscy, jak i zza granicy mogą skorzystać ze zwolnienia podatkowego dla nowej inwestycji.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. udziela wsparcia w postaci zwolnienia z podatku CIT lub PIT dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Kolejne kroki do uzyskania wsparcia: złóż prosty wniosek, uzyskaj decyzje o wsparciu, zainwestuj w swoją firmę, zdobądź ulgę podatkową w wysokości do 55% twojej inwestycji.

Rodzaje działalności wspierane przez ŁSSE: działalność produkcyjna, nowoczesne usługi dla biznesu (IT, rachunkowo-księgowe, audytu finansowego, architektoniczno-inżynierskie, specjalistycznego projektowania i inne), usługi w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych.

Dodatkowe informacje: infolinia nr 0 800 800 280, info@sse.lodz.pl, strona internetowa: www.sse.lodz.pl.