Przejdź do głównej treści

Gminny Ośrodek Kultury zapisuje na zajęcia

[05.09.2019] w kategorii: Kultura.

Trwają zapisy na zajęcia i warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie w nowym sezonie działalności kulturalnej 2019/20. Zgłoszenia chętnych będą przyjmowane do 14 września włącznie, w godzinach pracy świetlicy w GOK w Kleszczowie (wtorek-sobota w godz. 12:00-20:00).

Szczegółowa oferta zajęć obejmuje: 1) Zajęcia dla maluchów od 1 do 5 roku (plastyczno-sensoryczne oraz muzyczne); 2) Modelowanie z modeliny (grupa młodsza i starsza); 3) Zajęcia plastyczne dla dzieci; 4) Zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych; 5) Studio piosenki – zajęcia wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych; 6) Zajęcia z gry na keyboardzie dla dzieci i młodzieży; 7) Zajęcia z gry na gitarze dla dzieci i młodzieży; 8) Zajęcia gry na perkusji dla dzieci i młodzieży; 9) Zajęcia taneczne – taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży; 10) Zajęcia taneczne break-dance dla dzieci i młodzieży; 11) Zajęcia taneczne HIP HOP (grupa młodsza i starsza); 12) Zajęcia taneczne – taniec ludowy dla dzieci; 13) Zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży; 14) Zajęcia z robotyki dla dzieci w wieku od IV klasy szkoły podstawowej i dla młodzieży; 15) Zarządzanie multimediami w internecie – od VI klasy szkoły podstawowej i dla młodzieży; 16) Nordic walking (Kleszczowski Klub Kija); 17) Zajęcia z tkactwa artystycznego dla dorosłych.

Z ciekawych warsztatów można będzie też korzystać w innych placówkach Gminnego Ośrodka Kultury.

  • WOK w Łękińsku zaprasza na zajęcia z ceramiki artystycznej dla dzieci i dorosłych, a także z warsztatów haftu wstążeczkowego
  • WOK Łuszczanowice organizuje zajęcia z techniki kanzashi
  • WOK Wolica – warsztaty tworzenia papierowej wikliny
  • WOK Rogowiec – warsztaty tworzenia quillingu
  • W WOK Czyżów prowadzone mają być zajęcia z decoupage’u
  • WOK Żłobnica zaprasza osoby, chcące opanować technikę haftu na kanwie plastikowej
  • WOK Antoniówka poprowadzi warsztaty tworzenia kwiatów z foamiranu
  • WOK Kamień – zajęcia z techniki malarstwa kropkowego.
Oferta GOK