Przejdź do głównej treści

Wielu wystawców na I Bełchatowskich Targach Edukacji i Pracy

[16.04.2018] w kategorii: Aktualności, Przedsiębiorczość.

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Romualda Traugutta w Bełchatowie oraz Młodzieżowym Centrum Kariery – Ochotniczy Hufiec Pracy organizują I Bełchatowskie Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się w czwartek 19 kwietnia. Wiadomo już, jakie uczelnie i szkoły oraz jacy pracodawcy i agencje pracy tymczasowej postanowili zaprezentować tu swoją ofertę. W pierwszej edycji Bełchatowskich Targów Edukacji i Pracy weźmie udział kilkudziesięciu wystawców.

Instytucje, uczelnie i szkoły policealne: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu; Politechnika Łódzka; Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie; Zaoczne Szkoły „Cosinus” w Bełchatowie; Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu; Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie Wydział Administracji i Zarządzania w Bełchatowie; Policealne Szkoły Medyczno-Kosmetyczne w Łodzi; Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim; Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi; Dolnośląska Szkoła Wyższa; Zespół Szkół dla Dorosłych „LIDER”; Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, Wydział Zamiejscowy – Wydział Zdrowia i Nauk Społecznych w Piotrkowie Tryb.; Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Filia w Piotrkowie Trybunalskim; Haering Polska sp. z o.o. Piotrków Trybunalski; TEB Edukacja Bełchatów; Politechnika Częstochowska; Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie; Centrum Nauki i Biznesu „Żak”; Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu; Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sieradzu; Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie; Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bełchatowie; Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Tryb.; Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – EURES; Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Bełchatowie; Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie.

Agencje pracy tymczasowej: Stowarzyszenie PROREW; Adecco Poland Sp. z o.o.; Business Solutions; Job Impulse Polska Sp. z o. o.; Sherpa International Force Sp. z o.o.; FullJob Sp. z o.o.; Promedica Care24; Labour Force Sp. z o. o.; ManpowerGroup Sp. z o. o.; Flexidea Sp. z o. o.; EMS Sp. z o. o.; Balans Poland Sp. z o.o.; Gi Group Sp. z o.o.

Pracodawcy: CONSTANTIA Teich Poland Sp. z o.o. ; Colep Polska Sp. z o.o.; Solpark Kleszczów Sp. z o.o.; Piek-Pol Marek Trojanowski; Majami Sp. z o.o. Sp.k.; Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.; A.P. Promotion.

W targowej imprezie w Bełchatowie będą mogły znaleźć coś dla siebie zarówno osoby zainteresowane dalszą edukacją i zdobywaniem wiedzy, jak też osoby poszukujące pracy lub chcące zmienić dotychczasowe zatrudnienie na nowe.

Targi odbędą się w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 98 w godz. 10.00-13.00. Wstęp bezpłatny.