Przejdź do głównej treści

Warto przejrzeć tańsze oferty na weekend

[13.09.2018] w kategorii: Aktualności.

Na weekend od 5 do 7 października planowana jest kolejna odsłona corocznej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Zostali do niej zaproszeni właściciele hoteli, pensjonatów, restauracji oraz placówki kultury. W tzw. niskim sezonie mają szansę lepiej wykorzystać swoje zasoby i pozyskać nowych klientów. Zgłoszenia udziału w akcji oraz swoje oferty tańsze o połowę (w porównaniu z wysokim sezonem) mogli składać u organizatora (Polska Organizacja Turystyczna) do 26 sierpnia.

Po zweryfikowaniu tych ofert powstanie katalog atrakcji, który zostanie udostępniony 19 września na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Spośród nich można będzie wybrać te, które zainteresują nas lub naszą rodzinę. Skorzystamy z nich w dniach od 5 do 7 października.

Jakie korzyści z udziału w akcji może odnieść branża turystyczna lub okołoturystyczna? „Ogólnopolska kampania promocyjna, zwiększenie liczby gości i reklama własnych usług – to efekty, obok których nie można przejść obojętnie. Zadowolenie partnerów i wrażenia turystów z czterech dotychczasowych edycji są tego najlepszym dowodem” – zachęcają organizatorzy.