Przejdź do głównej treści

Umowa z nowym inwestorem

[30.10.2018] w kategorii: Aktualności, Inwestycje, Urząd Gminy.

W Urzędzie Gminy w Kleszczowie została podpisana trójstronna umowa z firmą Fasada s.c., specjalizującą się w wykonawstwie i montażu aluminiowych okien, drzwi oraz fasad. Ze strony Gminy Kleszczów umowę podpisał wójt Sławomir Chojnowski, w imieniu Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów – prezes zarządu Beata Bujacz i członek zarządu Andrzej Tkacz, a ze strony inwestora – Grzegorz Stokłosa i Piotr Stokłosa.

W ramach umowy gmina zobowiązała się doprowadzić do granicy nieruchomości sieć elektroenergetyczną oraz zapewnić dostęp do pozostałych mediów. Nowy zakład w Kleszczowskiej Strefie Przemysłowej powstanie na działce o powierzchni ok. 0,66 ha. Głównym obiektem będzie hala produkcyjno-usługowa o pow. ok. 300 m kw., która zostanie wybudowana do końca 2020 roku.

Firma Fasada s.c. współpracowała dotychczas przy budowie obiektów użyteczności publicznej (m.in. ambasady we Francji i Holandii), obiektów handlowych (m.in. sklepy Tesco, restauracje McDonald ’s Polska) oraz przemysłowych. Inwestycja w Kleszczowie ma rozszerzyć asortyment usług, świadczonych przez firmę oraz zwiększyć jej zdolności produkcyjne w zakresie konstrukcji aluminiowych.