Przejdź do głównej treści

Stypendia motywacyjne przyznane

[14.07.2017] w kategorii: Aktualności, Edukacja, Urząd Gminy.

W dniu 11 lipca uczniom szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, zamieszkującym i zameldowanym na terenie gminy Kleszczów, zostały przyznane stypendia motywacyjne za wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia w promowaniu gminy Kleszczów.

Do kancelarii Urzędu Gminy w Kleszczowie wpłynęło 496 wniosków o przyznanie w/w stypendiów. Tylko 5 wniosków zostało rozpatrzonych negatywnie z powodu niespełnienia wymogów zawartych w uchwale, na podstawie której są one przyznawane. Pozostałe wnioski rozpatrzono pozytywnie i zostały zatwierdzone do wypłaty. Łączna suma przekazana na wypłatę stypendiów motywacyjnych wynosi 273 760,00 złotych.

Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy kolejnych sukcesów w sporcie i nauce.

Wypłata stypendium motywacyjnego

Wypłata przyznanych kwot stypendiów motywacyjnych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i ponadgimnazjalnych nastąpi w dniu 18 lipca 2017 roku na wskazane we wnioskach konta bankowe. Stypendia można odbierać osobiście w kasie Urzędu Gminy w Kleszczowie od wtorku (18.07.2017) od godziny 12.00. Do odbioru stypendium wymagane jest okazanie dokumentu tożsamości – dokumentu ze zdjęciem (legitymacji szkolnej, dowodu osobistego itp.).