Przejdź do głównej treści

Oferta zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury

[26.08.2019] w kategorii: Aktualności, Kultura.

Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie ogłosił zapisy na zajęcia i warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na nowy sezon działalności kulturalnej 2019/20. Zapisy chętnych będą przyjmowane od 2 do 14 września włącznie, w godzinach pracy świetlicy w GOK w Kleszczowie (wtorek-sobota godz. 12:00-20:00).
Propozycje zajęć, które zamierza prowadzić GOK w Kleszczowie: 1) Zajęcia dla maluchów od 1 do 5 roku (plastyczno-sensoryczne oraz muzyczne); 2) Modelowanie z modeliny (grupa młodsza i starsza);3) Zajęcia plastyczne dla dzieci; 4) Zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych; 5) Studio piosenki – zajęcia wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych;6) Zajęcia z gry na keyboardzie dla dzieci i młodzieży;7) Zajęcia z gry na gitarze dla dzieci i młodzieży;8) Zajęcia gry na perkusji dla dzieci i młodzieży;9) Zajęcia taneczne – taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży;10) Zajęcia taneczne break-dance dla dzieci i młodzieży; 11) Zajęcia taneczne HIP HOP (grupa młodsza i starsza); 12) Zajęcia taneczne – taniec ludowy dla dzieci;13) Zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży;14) Zajęcia z robotyki dla dzieci w wieku od IV klasy szkoły podstawowej i dla młodzieży;15) Zarządzanie multimediami w internecie – od VI klasy szkoły podstawowej i dla młodzieży; 16) Nordic walking (Kleszczowski Klub Kija); 17) Zajęcia z tkactwa artystycznego dla dorosłych.
Z ciekawych zajęć można będzie też korzystać w innych placówkach Gminnego Ośrodka Kultury. WOK w Łękińsku zaprasza na zajęcia z ceramiki artystycznej dla dzieci i dorosłych, a także z warsztatów haftu wstążeczkowego. WOK Łuszczanowice organizuje zajęcia z techniki kanzashi, WOK Wolica – warsztaty tworzenia papierowej wikliny, WOK Rogowiec – warsztaty tworzenia quillingu. W WOK Czyżów prowadzone mają być zajęcia z decoupage’u; WOK Żłobnica zaprasza osoby, chcące opanować technikę haftu na kanwie plastikowej; WOK Antoniówka poprowadzi warsztaty tworzenia kwiatów z foamiranu; natomiast WOK Kamień – zajęcia z techniki malarstwa kropkowego.
GOK zaprasza osoby zainteresowane tymi zajęciami do zapisywania się.