Przejdź do głównej treści

Na mikołajkowej imprezie – magia, barwny spektakl, dużo zabawy

[11.12.2017] w kategorii: Aktualności, Kultura.

Po raz kolejny odbyły się Mikołajki Gminne, zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie. Było gwarno i radośnie dzięki wielu atrakcjom, które czekały na dzieci i młodzież. Mikołajkowa impreza rozpoczęła się od wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego „Fabryka Świętego Mikołaja”. W konkursie wzięła udział rekordowa liczba 285 osób. Na 32 małych plastyków, wyróżnionych za konkursowe prace, czekały nagrody, wręczane przez wójta gminy. Wystawę wszystkich prac można zobaczyć w GOK w Kleszczowie.

Dla osób, które przybyły w niedzielne popołudnie do auli SOLPARKU, wystąpił Kielecki Teatr Tańca z niesamowicie barwnym i dynamicznym widowiskiem „Alicja w Krainie Czarów”. Swój talent zaprezentował też iluzjonista „Pan Magiczny”.

Każde z dzieci, uczestniczących w gminnych Mikołajkach, mogło własnoręcznie udekorować ciasteczko w kąciku kulinarnym, pomalować koszulkę lub dostać fantazyjną opaskę z balonów. Na najmłodszych uczestników czekał kącik zabaw oraz malowania buziek, a na nieco starszych – gry wirtualne.

Wszystkim uczestnikom GOK dziękuje za przybycie i zaprasza na kolejną imprezę już za rok.