Przejdź do głównej treści

Konkurs na logo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie

[03.01.2019] w kategorii: Aktualności, Edukacja, Kultura.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie przygotowuje się do obchodów 10-lecia swojej działalności. W ramach działań związanych z jubileuszem ogłoszono konkurs na nowy logotyp szkoły. „Logo wykorzystywane będzie przez ZSP do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.” – można przeczytać w regulaminie, zamieszczonym na stronie www.zspkleszczow.pl.

Swoje propozycje na konkurs mogą składać do końca stycznia br. uczniowie kleszczowskiego liceum i technikum, a także absolwenci obu tych szkół oraz nauczyciele ZSP. Prace zgłaszać można indywidualnie lub zespołowo (zespół do 3 osób). Tworząc projekt należy korzystać wyłącznie z technik komputerowych. Minimalna rozdzielczość grafiki – 1024 x 1024 piksele. Praca zapisana na płycie DVD/CD powinna być dostarczona do sekretariatu ZSP lub przesłana pocztą.

Kryteria przyjęte do oceny prac konkursowych to: zgodność projektu z danymi szkoły, oryginalność znaku i łatwość jego zapamiętywania, a także estetyka, czytelność i funkcjonalność. Autor zwycięskiej pracy może liczyć na atrakcyjne nagrody. Ogłoszenie wyników zaplanowano do 15 lutego, choć organizatorzy zastrzegli jednocześnie możliwość przedłużenia konkursu.