Przejdź do głównej treści

Informacja o zmianach w organizacji ruchu

[17.05.2018] w kategorii: Aktualności, Inwestycje.

Od poniedziałku 21 maja jest planowane czasowe zamknięcie dla ruchu drogowego skrzyżowania dróg powiatowych 1900E i 1921E oraz drogi gminnej 101373 (przedłużenie ul. Sportowej) w Łuszczanowicach. Ma to związek z inwestycjami drogowymi, prowadzonymi obecnie przez Gminę Kleszczów na terenie Łuszczanowic i Łuszczanowic Kolonii.

Jednocześnie informujemy, że dla samochodów o rzeczywistej masie całkowitej do 8 ton od 21 maja zostanie otwarty odcinek przebudowanej już drogi powiatowej nr 1921E – od skrzyżowania ul. Łącznej z ul. Przemysłową (obecnie jest to rondo) przez gotowe już rondo w Łuszczanowicach w kierunku na Chorzenice.

O tym, jak zostanie zorganizowany ruch drogowy do końca maja oraz w czerwcu informuje rysunek nr 1.

Organizacja ruchu na kolejny okres (do września br.) oraz obowiązujące w tym okresie objazdy zostały przedstawione na rysunku nr 2.

Informacje o ewentualnych kolejnych zmianach organizacji ruchu oraz o terminach otwarcia przebudowanych dróg dla ruchu będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej Gminy Kleszczów.

Użytkowników dróg przepraszamy za te przejściowe utrudnienia, a jednocześnie prosimy o stosowanie się do obowiązujących znaków drogowych.

Informacja o zmianach w organizacji ruchu

Informacja o zmianach w organizacji ruchu