Przejdź do głównej treści

Gminny turniej siatkówki plażowej

[25.07.2019] w kategorii: Aktualności, Sport.

Gminny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa LKS Omega Kleszczów został zaplanowany na sobotę 17 sierpnia na boisku w Żłobnicy. Celem tej imprezy będzie nie tylko popularyzacja plażowej siatkówki, ale też wyłonienie najlepszego siatkarskiego teamu w gminie Kleszczów. Impreza zorganizowana przez klub Omega rozpocznie się o godz. 9:30.

W turnieju mogą brać udział drużyny męskie i żeńskie, złożone z zawodników mieszkających na terenie gminy Kleszczów. Dopuszczalny jest start zawodników spoza terenu gminy, ale muszą być oni zrzeszeni w LKS Omega Kleszczów. Zgłoszenia do imprezy będą przyjmowane w dniu zawodów do godz. 9:00. System rozgrywek jest uzależniony od liczby zgłoszeń i będzie podany przed rozpoczęciem turnieju. Za zajęcie miejsc I-III zawodnicy odbiorą puchary i nagrody rzeczowe. Klasyfikacja prowadzona będzie oddzielnie dla mężczyzn i kobiet.

Organizator zapewnia sędziów, opiekę medyczną, napoje. Nie odpowiada za rzeczy zaginione; zawodnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność.