Przejdź do głównej treści

Dodatkowe połączenia autobusowe: Bełchatów – Radomsko

[06.09.2019] w kategorii: Aktualności.

Od 1 września Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie uruchomiło dodatkowe kursy na linii autobusowej:

Bełchatów – Kalisko – Kleszczów – Radomsko
Wyjazd z Bełchatowa o godz. 9.30
Czyżów – godz. 10.15
Łękińsko – godz. 10.20
Kleszczów apteka – godz. 10.26
Łuszczanowice – godz. 10.31
Łękińsko – godz. 10.33

Radomsko – Kleszczów – Kalisko – Bełchatów
Wyjazd z Radomska o godz. 12.30
Wolica – godz. 13.01
Wola Grzymalina – godz. 13.03
Łuszczanowice – godz. 13.09
Kleszczów – godz. 13.13
Czyżów – godz. 13.20

Linia obsługiwana jest od poniedziałku do piątku.

Połączenia autobusowe zostały uruchomione na wniosek samorządu województwa łódzkiego w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.