Przejdź do głównej treści

7 marca – dużo wiadomości o dotacjach z RPO

[04.03.2019] w kategorii: Aktualności, Fundusze Europejskie.

W czwartek 7 marca w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne, poświęcone funduszom europejskim, które będą dostępne w najbliższych miesiącach. Specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi podpowiedzą, jakie projekty mają największe szanse na zdobycie dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Uzyskane informacje będą pomocne zarówno dla jednostek samorządu terytorialnego (JST) i placówek im podległych, dla organizacji pozarządowych (NGO), szkół, przedszkoli, a także placówek kulturalnych i medycznych.

Dodatkowo przeprowadzone zostaną także konsultacje indywidualne dotyczące wszystkich poruszanych zagadnień. Szczegółowy plan organizowanego spotkania znajduje się w załączniku.

Spotkanie organizowane jest dzięki współpracy Urzędu Miasta Bełchatowa oraz Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Więcej informacji można uzyskać telefonując do Wydziału Rozwoju Miasta – tel. 44 733 51 44. Program spotkania znaleźć można na stronie http://www.belchatow.pl/aktualnosci/6560-jak-zdobyc-dotacje-unijna-przyjdz-na-spotkanie.