Przejdź do głównej treści

2 czerwca w SOLPARKU – piknik z okazji Dnia Dziecka

[28.05.2019] w kategorii: Aktualności, Kultura, SOLPARK.

Nie w sobotę 1 czerwca (jak informował SOLPARK w komunikacie podanym w najnowszym wydaniu „Informatora Kleszczowskiego”), ale w niedzielę 2 czerwca odbędzie się rodzinny piknik, zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Impreza, w której przygotowanie zaangażowali się pracownicy SOLPARKU oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie, została zaplanowana w porze poobiedniej (od godz. 15.00 do 18.00).

W najnowszym komunikacie przesłanym przez SOLPARK (zamieszczonym także na internetowej stronie spółki) można przeczytać: „To będzie dzień pełen atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych! Piknik rozpoczniemy już o 15.00. Jak co roku tereny zielone wokół dziedzińca SOLPARKu zapełnią BEZPŁATNE ATRAKCJE dla najmłodszych: dmuchana zjeżdżalnia, kule wodne, trampoliny, malowanie buziek, zabawy i konkursy z animatorami!

Kolejną atrakcją będą alkogolgle i narkogogle oraz pokaz posłuszeństwa psa policyjnego. Zabierzcie ze sobą swoje jednoślady! Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Kleszczowie będą znakować rowery i rejestrować je w policyjnej bazie.

Podczas pikniku Solpark będzie prowadzić zbiórkę zabawek, artykułów szkolnych, słodyczy i odzieży dla wychowanków Domu Dziecka z Dąbrowy Rusieckiej. Liczymy na Waszą hojność!”.

Solpark Dzień Dziecka