Przejdź do głównej treści

12 września w hotelu WODNIK – spotkanie ważne dla przedsiębiorców

[10.09.2018] w kategorii: Aktualności, Przedsiębiorczość.

Konstytucja Biznesu to najbardziej kompleksową reforma prawa gospodarczego od prawie 30 lat. W jej skład wchodzi pakiet 5 ustaw, których głównym celem jest przede wszystkim budowanie partnerskich relacji między przedsiębiorcami a urzędnikami oraz wprowadzenie istotnych ułatwień w zakładaniu i prowadzeniu firm w Polsce. Zmiany związane z Konstytucją Biznesu obejmują prawie 200 aktów prawnych.

Dla przedsiębiorców z terenu Gminy Kleszczów okazją do poznania nowych regulacji i ułatwień, wprowadzanych przez Konstytucję Biznesu będzie spotkanie informacyjne, organizowane w środę 12 września w hotelu Wodnik na Słoku.

Jak informuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w wydarzeniu swój udział potwierdziła m.in: Barbara Loba – wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych, Mariola Misztak-Kowalska – dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Artur Zajączkowski – zastępca dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Łodzi.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, w ramach której eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu będą do dyspozycji uczestników spotkania.

PROGRAM:

10:30 Rejestracja, powitalna kawa
11:00 – 11:25 Otwarcie spotkania:
Barbara Loba – Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych
Mariola Misztak – Kowalska – Dyrektor w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Artur Zajączkowski – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Łodzi
11:25 – 12:05 Zmiany i ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej – prezentacja Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii
12:05 – 12:35 3*P w praktyce – podatkowe udogodnienia dla firm – prezentacja Ministerstwa Finansów
12:35 – 12:45 Konstytucja dla biznesu – ZUS dla biznesu – prezentacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
12:45 – 13:10 Sesja pytań i odpowiedzi
13:10 – 14:00 Lunch
11:00 – 14:00 Strefa informacyjna z udziałem ekspertów

Formularz rejestracyjny